Previous Next

حضور رئیس و اعضاء محترم کانون هماهنگی شورای اسلامی کار استان در شرکت چرخشگر

 

به گزارش روابط عمومی شرکت چرخشگر، رئیس و اعضاء کانون هماهنگی شورای اسلامی کار استان با حضور در شرکت با مدیرعامل، رئیس هیئت مدیره و اعضای شورای اسلامی کار شرکت چرخشگر دیدار کردند.

رئیس شورای اسلامی کار شرکت چرخشگر ضمن خوش آمد گویی به مهمانان افزودند هدف و تلاش مدیرعامل ارتقاء و پیشرفت شرکت بوده که در این راستا حمایت از کارگران زحمتکش از اولویت اصلی ایشان میباشد و تلاش دارند تا سفره کارگران بزرگتر و پررنگ تر شود تا با انگیزه و روحیه مضاعف به کار و تلاش ادامه دهند که در طول این مدت با افزایش دادن حقوق پنج درصدی و اهدای دو مرحله سبد معیشتی به کارکنان و افزایش هزینه های تحصیلی فرزندان آنان و همچنین ارتقاء بیمه تکمیلی نشان داده اند که به شعار معروف خود «ایشلیجاخ؛خشلیجاخ» عمل میکنند.

در ادامه مدیر عامل شرکت چرخشگر افزودند شورای اسلامی کار شرکت چرخشگر پشتوانه و بازوی مدیریت بوده است و رابطه خوبی با تیم مدیریت دارند. اگر توفیق داشتیم که شرایط را پیش ببریم کمک اعضاء محترم شورا و حمایتهای هیئت مدیره و تلاش همه همکاران زحمتکش مجموعه بوده است. با همدلی و تدوام همکاری ها روند رو به رشد ادامه خواهد داشت تا بتوانیم با کمک خداوند منان با داخلی سازی محصولات به خودکفایی برسیم و نیازهای مشتریان عمده شرکت، گروه صنعتی ایران خودرو دیزل و شرکت زامیاد را فراهم نماییم.

جناب آقای چنگیز قاسمی رئیس محترم کانون هماهنگی شورای اسلامی کار استان در آخر جلسه با اهداء لوح از زحمات و عملکرد مدیریت محترم عامل جناب آقای دکتر عمرانی تقدیر نمودند و افزودند همیشه در کنار مدیریت و پرسنل پرتلاش شرکت چرخشگر هستیم.